Batai dirvoje.

Žvilgsnis į dangų.

NEMOKAMA
KONSULTACIJA

El av Sol

Mūsų ekspertai
gali apskaičiuoti,
kokia elektrinė
Jums geriausia.

Padedame jums patiems pasigaminti elektros energiją.

Pasirinkę mus jausitės priėmę teisingą sprendimą. Mes visada pritaikome savo sprendinius taip, kad jūsų investicijos tikrai atsipirktų. Taip pat pasirūpiname, kad mūsų darbas būtų stebimas, o jūsų lūkesčiai būtų patenkinti. Nesvarbu, ar tai būtų didesnė fotovoltinė instaliacija ant žemės, ar tokia, kuri dengia jūsų įmonės stogą – mes paprastai ir profesionaliai padėsime jums gaminti elektros energiją ir gauti iš to naudos.

Saulės moduliai.

Saulės energija yra pigi, atsinaujinanti ir paprasta. Tai svarbiausias mūsų laikų ir ateities energijos šaltinis. Siūlome įvairias fotovoltines sistemas, pritaikytas jūsų poreikiams ir sąlygoms, ir dirbame tik su pirmaujančiais pasaulio gamintojais. Tai reiškia aukščiausios kokybės gaminį, kuris nuolat veikia visą savo eksploatavimo laiką.

Modulių instaliacija ir optimizatoriai.

Tarp įvairių saulės energijos sprendimų yra keletas ilgalaikių alternatyvų, kurias verta žinoti. Nuosekliai į grandinę sujungti saulės moduliai veikia vienas kitą. Tai reiškia, kad jei vienas iš eilėje esančių saulės elementų yra užtemdytas, kitų elementų veikimas bus prastesnis. Šios problemos sprendimas vadinamas optimizatoriumi arba mikroinverteriu ir įrengiamas po kiekviena atskira saulės plokšte. Jis leidžia skydeliams veikti atskirai ir užtikrina, kad jūsų fotovoltinė sistema nebūtų tokia jautri šešėliavimui.