Paslaugų sutartis.

Išvenkite nemalonių staigmenų.

Atsiloškite

El av Sol

Pasinaudokite
mūsų 
paslaugomis

Saugus ir patikimas darbas su mūsų aptarnavimo sutartimis.

Su mumis, kaip tiekėju, galite jaustis saugūs prieš pristatymą, jo metu ir po jo. Dalyvaujame kiekviename žingsnyje – nuo pradžios iki saulės elektrinės įrengimo. Taip pat galite pasinaudoti mūsų aptarnavimo sutartimi, kad galėtumėte ramiai sėdėti, o mes būtume atsakingi už tai, kad jūsų įrenginys optimaliai veiktų po įrengimo. Aptarnavimo sutartis reiškia, kad mes padengiame visas išlaidas, susijusias su garantijos klausimais, kasdiene jūsų įrenginio priežiūra ir reguliariais patikrinimais. Mes padedame jums gaminti savo atsinaujinančiąją energiją geresniu ir pelningesniu būdu. Jūsų kelias į energetinę laisvę prasideda pas mus!

UŽTIKRINKITE EFEKTYVIĄ ENERGIJOS GAMYBĄ IR SUMAŽINKITE SUTRIKIMŲ RIZIKĄ.

Kas įeina į aptarnavimo sutartį.

01

EKSPLOATACINĖ STEBĖSENA

Kasdien stebime jūsų sistemą ir įspėjame apie bet kokius gedimus ar prastovas.

02

GARANTINIAI KLAUSIMAI

Atsiradus bet kokiems įrangos ar įrenginio gedimams, mes juos išsprendžiame informuodami jus apie tai  ir užsakydami atsakingą techninės priežiūros specialistą. Tais atvejais, kai neveikia visa sistema arba neveikia inverteris –  sutvarkome nedelsiant, o jei sugedo plokštės arba optimizatoriai, jie bus suremontuoti per 4-6 savaites. Paslaugų programa reiškia, kad mes padengiame visas darbo sąnaudas, susijusias su garantijos klausimais ir bendravimu su tiekėjais.

03

SKUBIOS PAGALBOS PASLAUGOS IR KONSULTACIJOS

Jei turite klausimų ar norite gauti patarimų dėl savo fotovoltinės sistemos, esame pasiekiami telefonu ir el. paštu. Prireikus atvyksime ir apžiūrėsime įrenginį.

04

DRAUDIMAS

Jei įrenginys būtų sugadintas dėl nelaimingo atsitikimo, pavyzdžiui, žaibo smūgio, mes, žinoma, užtikrinsime, kad turėtumėte pagrindą draudimo atvejui, atlikdami išsamią analizę, ką reikia taisyti ir kompensuoti.

05

ĮRENGINIO APŽIŪRA

Kartą per metus atvykstame ir atliekame objekto apžiūrą ir būklės patikrinimą. Gausite patikrinimo ataskaitą su pasiūlymais dėl galimų priemonių, kad objektas ir toliau gerai funkcionuotų.

Išvenkite nemalonių netikėtumų

LINKSUN Baltic yra saulės modulių, skirtų nekilnojamojo turto savininkams, pramonei ir žemės ūkiui, ekspertai. Jei turite didelį stogą, mes turime sprendimą.