Sutaupykite pinigų.

Išmanioji saulės energija.

Saulės moduliai atsiperka.

Saulės energija yra svarbi tvarios ateities energetikos sistemos sudedamoji dalis. Lietuvoje kasmet turime bent 80 saulėtų dienų – tačiau net ir apsiniaukusiomis dienomis iš saulės energijos pasigaminsite naudodamiesi mūsų pritaikytais sprendimais.

Būkite savo energijos šaltinis. Nepriklausomi nuo elektros energijos tiekėjo.

Gamindami savo elektros energiją, dalį jos suvartojate nesinaudodami jokia tinklo operatoriaus infrastruktūra, kuri dažnai būna susijusi su mokėjimais. Nors investicijų grąža priklauso nuo elektros energijos kainos, gamindami elektrą savo įrenginiais sumažinate savo įmonės poveikį ir riziką, susijusią su energijos kainų svyravimais.

Štai kaip paprasta pradėti naudoti saulės elementus.

Nuo pradžios iki įrenginio.

01

MALONU SUSIPAŽINTI

Pirmojo susitikimo metu aptarsime jūsų poreikius bei galimybes, kad galėtumėte priimti sprendimą.

 

02

PRITAIKYTAS PILNAS SPRENDINYS

Mūsų projektavimo skyriaus energetikos ekspertai pateikia unikalų, specialiai jums sukurtą  sprendinį. Juo remdamiesi galėsite priimti gerai apgalvotą sprendimą.

03

PASIRUOŠĘ PRADĖTI

Jūsų projektas yra kruopščiai planuojamas, mes pasirūpiname visais leidimais, o apmokytas ir patyręs personalas yra pasiruošęs pradėti darbus.

04

ANT STOGO

Statybos įgauna pagreitį – netrukus jūsų saulės moduliai bus sumontuoti, elektrinė pradės generuoti švarią energiją.

05

BAIGIAMIEJI DARBAI

Mes pateikiame eksploatacijos ir saugumo informaciją, atliekame išsamų elektrinės patikrinimą. Taip pat galite su mumis pasirašyti ilgalaikę priežiūros sutartį, kur prisiimtume atsakomybę už kasdienę stebėseną, reguliarius įrangos patikrinimus.

06

SAULĖTI SVEIKINIMAI

Dabar patys gaminate elektros energiją. Atsiloškite, taupykite savo pinigus ir tausokite aplinką.