OBS!!!!! Detta formulär är direkt kopplad till WorkCloud – du får inte göra några som helst ändringar innan du kollar med Bluescreen !!!

UŽPILDYKITE SAVO DUOMENIS IR MŪSŲ SAULĖS ENERGIJOS EKSPERTAI NETRUKUS SU JUMIS SUSISIEKS.

Leiskite mums su jumis susisiekti.

LINKSUN Baltic projektuoja ir įrengia fotovoltines sistemas įmonėms, nekilnojamojo turto savininkams, ūkininkams ir kitiems verslo subjektams.

Sklandžiai, paprastai ir profesionaliai padedame jums patiems pasigaminti elektros energijos. Siūlome viską – nuo planavimo ir projektavimo iki įrengimo, paleidimo ir priežiūros. Mūsų puiki praktinė patirtis, tikslumas ir dėmesys klientui užtikrino, kad mūsų įmonių grupė yra pirmaujanti saulės energijos rinkos dalyvė Skandinavijoje ir sparčiai auga kitose Europos šalyse. Tiesiogiai dirbame su  didžiausiais ir geriausiais įrangos gamintojais pasaulyje. Mūsų ir mūsų tiekėjų finansinis pajėgumas, ilgalaikis mąstymas ir nuosavybės struktūra yra labai svarbūs, kad būtų laikomasi garantijos reikalavimų. Kokybė, aukšto lygio aptarnavimas ir dėmesys klientų pasitenkinimui mums yra labai svarbūs – tai mielai patvirtina mūsų rekomendacijos. Susisiekite su mumis ir mes jums papasakosime daugiau apie tai, kaip veikia saulės modulių sistema ir kokius sprendimus galime pritaikyti konkrečiam jūsų stogui!

DINAMIŠKA ĮMONĖ. AUGANČIOJE RINKOJE.

Norėdami dirbti "LINKSUN Baltic".

Siūlome rūpestingą darbo vietą su daugybe asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybių, o jūs prasmingai prisidėsite prie žmonių ir aplinkos gerovės. Tikime kiekvieno žmogaus gebėjimu bendradarbiauti, tobulėti ir prisiimti atsakomybę už bendrų tikslų siekimą, nepriklausomai nuo jo užduoties ar vaidmens. Esate žmogus, kuriam patinka atlikti tikrai gerą darbą, vadovauti sau, daryti įtaką visai įmonei ir norite dirbti kažką prasmingo ir smagaus? LINKSUN Baltic – tai vieta jums.

GENERUOK SAVO. APLINKAI NEKENKSMINGĄ ELEKTROS ENERGIJĄ.

Kodėl LINKSUN Baltic.

LINKSUN Baltic yra įmonė, specializuojanti teikti pažangius saulės elektrinių sprendimus ir paslaugas pramonės, žemės ūkio bei nekilnojamojo turto sektoriuose. Mes padedame įmonėms, ūkiams ir nekilnojamojo turto savininkams įdiegti efektyvias saulės energijos sistemas. Jei turite didelį stogą, mes turime tinkamą sprendimą! Mes nuo pradžios iki pabaigos Jus lydime, o mūsų ekspertai apskaičiuoja geriausią sprendimą jūsų verslui ir aplinkai.