Jauskitės saugūs.

Su mūsų priežiūros sutartimi.

NEMOKAMI
PATARIMAI

El av Sol

Mūsų ekspertai
gali apskaičiuoti,
kokia elektrinė
Jums geriausia.

MŪSŲ PATENKINTI KLIENTAI. REKOMENDACIJOS.

Rekomendacijos

„LINKSUN Baltic” yra saulės modulių ekspertai, Vystantis projektus ant įmonių stogų bei žemės. Jei turite ploto – mes turime sprendimą.

BŪKITE SAUGŪS. MŪSŲ PRIEŽIŪROS SUTARTYS.

Priežiūros sutartis.

Su mumis, kaip tiekėju, galite jaustis saugūs prieš projekto įgyvendinimą, jo metu ir po jo. Dalyvaujame kiekviename žingsnyje – nuo pradžios iki saulės elektrinės „raktų”. Taip pat galite pasinaudoti mūsų priežiūros sutartimi, pagal kurią, mes būsime atsakingi už tai, kad jūsų įrenginys veiktų optimaliai. Priežiūros sutartis reiškia, kad mes prisiimame visas išlaidas, susijusias su garantijos klausimais, kasdiene jūsų įrenginio priežiūra ir reguliariais patikrinimais. Jūsų kelias į energetinę nepriklausomybę prasideda pas mus!

MŪSŲ PRODUKTAI IR MŪSŲ TECHNOLOGIJOS.

Produktas ir technologija.

Jūs, kaip klientas, turėtumėte jaustis saugiai ir užtikrintai, kad pasirinkdami mus darote teisingą sprendimą. Mes visada pritaikome savo pasiūlymus taip, kad jūsų investicijos greitai atsipirktų. Taip pat pasirūpiname, kad mūsų darbas būtų patikrintas, kad jūsų lūkesčiai būtų patenkinti. Padedame jums sklandžiai, paprastai ir profesionaliai gaminti ir naudoti nuosavą sulės energijos elektrą.

KODĖL SAULĖS ENERGIJA. RINKITES MUS.

Kodėl saulės energija.

Saulės energija yra svarbi tvarios ateities energetikos sistemos sudedamoji dalis. Lietuvoje turime gausią saulės spinduliuotę , panašią į šiaurės Vokietijos. Net ir debesuotomis dienomis pasigaminsite elektros energijos iš saulės, naudodami mūsų sudarytus individualius sprendimus.