Kodėl LINKSUN Baltic.

Mes išmanome saulės elementus.

NEMOKAMA
KONSULTACIJA

El av Sol

Leiskite mūsų
ekspertams
apskaičiuoti
efektyvumą

Uždirbkite pinigų ant savo stogų.

Fotovoltinė sistema suteikia galimybę gaminti didelį kiekį elektros energijos, kuri gali aprūpinti jūsų verslą. Investavus į saulės modulius, tuo pačiu metu padidėja nekilnojamojo turto vertė, nes nuo pat pirmos dienos sumažėja jūsų sąskaitos už elektros energiją. Be to, tampate savarankiški ir mažiau jautrūs elektros energijos kainų kilimui. Visada pradedame nuo jūsų metinio suvartojimo ir fotovoltinę sistemą pritaikome prie konkrečių jūsų sąlygų.

01

Mes esame saulės energijos ekspertai.

Iš daugelio kitų montuotojų išsiskiriame tuo, kad saulės energiją išmanome plačiu mastu. Suprantame reikalavimų specifikacijų, saugos, dokumentų ir garantijų svarbą.

02

Kokybė.

Turime ilgametę patirtį, puikias žinias ir dirbame tik su aukštos kokybės sistemomis, pasižyminčiomis ilgaamžiškumu. Be to, naudojamės tik patyrusių montuotojų ir elektrikų paslaugomis.

03

Bendra atsakomybė.

Prisiimame bendrą atsakomybę už visą pristatymą. Viską – nuo projektavimo iki surinkimo, montavimo ir paleidimo. Be to, į komplektą įeina viskas, ko reikia visaverčiam įrengimui.

04

Naujausios technologijos.

Mūsų fotovoltinėse sistemose naudojama geriausia rinkoje siūloma įranga. Tai reiškia, kad iš savo įrenginio gausite maksimalią naudą.

05

Asmeninis aptarnavimas.

Su mumis, kaip partneriu, galite jaustis saugūs ir jaustis pasirūpinti prieš pristatymą, pristatymo metu ir po jo. Viso proceso metu su mumis galima susisiekti asmeniškai, mes lengvai teikiame pagalbą ir siūlome aptarnavimo sutartis po įrengimo.

06

Visada atnaujintas.

Nuolat informuojame apie taisykles ir valdžios institucijų reikalavimus. Lygiai taip pat nuolat sekame produktų naujienas, kad būtume tikri, jog pateikiame geriausią ir moderniausią rinkoje saulės energijos sprendimą.